top of page

Agnieszka i Piotr | sesja ciążowa w studio

Sesja ciążowa w studio Agnieszki i Piotra była wyjątkowa (wiem, że mówię tak prawie o każdej, ale co ja poradzę, że odwiedzają mnie sami wyjątkowi ludzie!). Z Agnieszką znamy się już "naście" lat i to od tej przyjaźni rozpoczęła się moja fotograficzna przygoda. Sesje po szkole w parku w czasach liceum, pierwsze wspólne warsztaty fotograficzne... Ach co to były za czasy! I tak oto po tych kilku latach znowu spotkałyśmy się na sesji, tym razem ciążowej, w moim studio już jako fotografki. Wspomnienia wróciły aż się łezka w oku zakręciła!


Sesja ciążowa w studio Agnieszki i Piotra - ŁódźSesja ciążowa przebiegła w tak cudownej atmosferze, że nie miałam dość! Zajęło to nam prawie dwie godziny i ja wiem, że mogłabym robić Im zdjęcia przez kolejne dwie, bo dopiero się rozkręcałam, a zdjęć zrobiliśmy naprawdę dużo i cóż... Nie było łatwo z wyborem.

Sesja ciążowa może być dla Was wspaniałym czasem. Nie musicie się stresować, czy obawiać, że nie wiecie jak się zachować. Nie wymagam tego od Was. Przychodząc do mnie na sesję do studio, przychodzicie jak do dobrej znajomej. Pomogę Wam się przygotować, i poprowadzę Was w taki sposób, że nie zauważycie kiedy robię zdjęcia, a sesja minęła. Jedyne w co powinniście się uzbroić to pozytywne nastawienie.


Ściskam! ♡

Daria

Comentários


bottom of page