top of page

Ania | sesja w kwitnących drzewach

No i wybuchła wiosna! Wiem, że ten post pojawia się tutaj z opóźnieniem, bo drzewa już dawno przekwitły, no ale cóż... Ważne, że w końcu jest.

Czy Wam też się wydaje, że ta wiosna 2023 była jakaś dziwna?

Mam wrażenie, że bardzo długo się ociągała z przyjściem, a jak przyszła, to, jak już wspomniałam, wybuchła. Drzewa kwitły krótko i wstrzelenie się na sesję plenerową było nie lada wyzwaniem.


Na szczęście z Anią nam się udało. Ta sesja w kwitnących drzewach była spontaniczna. Umówiłyśmy się na szybki spacer na Stawach Jana w Łodzi, obok których mieszkam i przy okazji miałyśmy zrobić małą sesję portretową. I tak dokładnie zrobiłyśmy. Warunki były tego dnia trudne. Na niebie nie było żadnej chmurki i wiał dość mocny wiatr. Koszmar każdego fotografa...


Delikatne kwiaty na drzewach robiły tu robotę i uratowały wszystko. Stworzyły delikatny filtr dla promieni słonecznych i zmiękczały światło. Polecam ten trik w tak trudnych warunkach! ;)

Finał był piękny! Taka subtelna i delikatna sesja kobieca w kwitnących drzewach to super okazja do zatrzymania tej wiosennej aury na dłużej.

Oglądając te zdjęcia, wręcz czuję zapach tych kwiatów! A Wy?


Sesja portretowa w kwitnących drzewach


Wiosna potrafi być kapryśna. Jednego dnia może być pięknie i kwietnie, a drugiego silny wiatr czy deszcz może to zniszczyć. Mimo wszystko warto wykorzystać te malownicze obrazki, które nam serwuje i wybrać się na sesję zdjęciową w kwitnących drzewach. Może to być sesja rodzinna, narzeczeńska, indywidualna. Sesja w kwitnącym sadzie lub w parku, w którym jest dużo zieleni i ukwieconych krzewów i drzew zawsze wyjdzie nieziemsko. To może być nawet jedno drzewko na osiedlu, na którym mieszkacie! Wiosna sprawia, że wszystko pięknieje, staje się fotogeniczne i tworzy piękne tło dla Waszych historii.


Ściskam! ♡

DariaKommentare


bottom of page