top of page

Dagmara, Łucja i Krzysztof | rodzinna sesja w plenerze z okazji Dnia Mamy

Maj i czerwiec to piękne miesiące. Miesiące niezwykle malownicze, obfitujące w piękne scenerie do zdjęć. No i oczywiście wtedy są bardzo ważne daty w kalendarzu, a mianowicie Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. W tym roku postanowiłam z tych okazji urządzić mini sesje zdjęciowe. Plan był prosty: sielski klimat, sesja na łące w delikatnej scenerii, z kocem, kwiatami i przy pięknym wiosennym świetle. Jako miejsce sesji wybrałam mój sprawdzony skwerek na łódzkim Olechowie, w którym już niejedna sesja powstała.

Podczas jednej z tych sesji spotkałam się z przeuroczą rodzinką. Dagmara i jej córeczka Łucja przyszły do mnie na swoją pierwszą wspólną profesjonalną sesję zdjęciową! Dziewczyny były tak naturalne i tak dobrze czuły się przed obiektywem, że zdjęcia im mogłabym robić bez końca. Oczywiście nie mogło zabraknąć również taty na zdjęciach.

Zabawa na tej sesji rodzinnej była przednia. Łucja była w wyśmienitym humorze i wręcz czarowała mój obiektyw spojrzeniem. Zahipnotyzowały mnie Jej oczy.

Niech oczarują i Was!


Rodzinna sesja z okazji Dnia Mamy Dagmary, Łucji i KrzysztofaUwielbiam takie spotkania. Wracam zawsze po takich sesjach turbo naładowana pozytywnymi emocjami i to uwielbiam w fotografii rodzinnej. To, że mogę chłonąć mnóstwo pięknych emocji i oprawiać je w takie obrazy.

Zdradzę Wam także sekret, że wianuszek, który Łucja miała podczas sesji na głowie, jest na sesjach ze mną do Waszej dyspozycji! Ten i inne wianki są ręcznie robione z suszonych kwiatów i pięknie się prezentują na sesjach noworodkowych, niemowlęcych i roczkowych.

Sesja zdjęciowa z okazji Dnia Mamy to piękny prezent dla każdej kobiety! Nic tak nie ucieszy każdej mamy, jak wspólnie spędzony czas ze swoimi dziećmi, zatrzymany w formie takiej galerii na dłużej. To idealna okazja do okazania sobie uczuć i wdzięczności.

Taką sesję można również ofiarować mamie w postaci vouchera na sesję zdjęciową!

Pomyśl, czy to nie jest wyjątkowy prezent dla całej Waszej rodziny?


Ściskam!

Daria

Comments


bottom of page