top of page

Gosia | kobieca sesja ciążowa w studio

Marzyłam o zrobieniu takiej sesji. Minimalistycznej, subtelnej, kobiecej. Sesji ciążowej, w której przede wszystkim to przyszła mama jest na pierwszym planie. Tej kobiecie należą się ogromne brawa, bo Jej ciało właśnie tworzy nowe życie!


W sesjach ciążowych zależy mi na tym, aby dać przyszłej mamie tę uwagę. Dać jej poczucie, że jest piękna, wyjątkowa i silna. Dać jej czas na cieszenie się tą chwilą. Dać jej możliwość wsłuchania się w swoje ciało i człowieka, który jest tam w środku.


Sesja brzuszkowa z Gosią taka właśnie miała być. Miała być hołdem dla przyszłej mamy, ukłonem uznania i miała emanować kobiecością, pewnością siebie, świadomością, miłością. I wszystko zostało w 100% zrealizowane. Tę sesję ciążową wykonałyśmy w moim studio w Łodzi, gdzie przygotowałam dla Niej kwiatową aranżację, w której odnalazła się idealnie.


Zobaczcie sami!


Droga Przyszła Mamo!

Pamiętaj, że jesteś piękna i dzielna. Sesja ciążowa wykonana w minimalistycznym, ale bardzo kobiecym wydaniu to prezent, który możesz sprawić sobie i swojemu przyszłemu dziecku. To nie tylko sesja brzuszkowa w studio. To również sesja kobieca. To upamiętnienie pięknych emocji i chwil, które już nigdy się nie powtórzą. Zapewniam Cię, że na sesji ze mną poczujesz się wyjątkowo i będziesz miała okazję do stworzenia wyjątkowych wspomnień dla siebie i Twojego maluszka.


Umów się na sesję jeszcze dziś i nie pozwól sobie żałować później, że nie wykonałaś takiej sesji. Te momenty są niepowtarzalne!


Ściskam!
Daria <3


Comments


bottom of page