top of page

Paulina, Przemek i Ignaś | domowa sesja noworodkowa

Czego potrzebujecie do sesji noworodkowej w domu? Niewiele!

Sesja noworodkowa w domu to nie jest wcale wielkie przedsięwzięcie. Wbrew temu co może Wam się wydawać, nie potrzebujemy wielkich przestrzeni. Wystarczy jeden pokój! Jeden! Do wykonania naturalnych i pełnych czułości ujęć noworodkowych potrzebujemy dziennego światła i miejsca, gdzie będziecie mogli swobodnie usiąść, położyć się, położyć maluszka. Dlatego idealnym pomieszczeniem będzie sypialnia! W tej na pewno jest okno i łóżko, na którym będziemy mogli wykonać masę różnych ujęć. Zarówno samego maluszka, jak i całej rodzinki. Cała sesja noworodkowa może się odbyć właśnie tam. I tak właśnie było na spotkaniu z Pauliną, Przemkiem i małym Ignasiem. Wszystkie ujęcia wykonaliśmy w niewielkim pokoiku, większość na łóżku, ale mogę śmiało powiedzieć, że wycisnęliśmy z tego miejsca maksimum! Na tej domowej sesji noworodkowej powstało mnóstwo różnorodnych kadrów, pełnych miłości, ciepła i czułości. Zobaczcie sami, co można zrealizować w jednym małym pokoju.


Domowa sesja noworodkowa Ignasia - ŁódźMam nadzieję, że po obejrzeniu tej galerii już nie będziecie mieli wątpliwości, czy warto zdecydować się na sesję noworodkową w domu i czy Wasze mieszkanie się do tego nadaje. Wierzcie mi, nadaje się! Już moja w tym głowa, by z Waszych pomieszczeń, nawet tych najmniejszych, wycisnąć ile się da i stworzyć dla Was wyjątkową pamiątkę w postaci pełnych czułości i naturalności ujęć z pierwszych wspólnych dni razem.

Pamiętajcie, że jestem cały czas otwarta na Wasze pytania i wątpliwości! Jeśli chcielibyście umówić się na sesję noworodkową w swoim domu, ale nie wiecie jak się przygotować, dajcie znać. Wszystko Wam opowiem, pomogę się przygotować i doradzę. Macie moje pełne wsparcie!


Ściskam! ♡

Daria

Comments


bottom of page