top of page

Paulina, Przemek i Ignaś | sesja rodzinna w studio

Szybka sesja i mnóstwo kadrów - tak można podsumować tę sesję. To było nasze drugie spotkanie. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na sesji noworodkowej Ignasia w domu. Tym razem zaprosiłam Paulinę, Przemka i Ignasia do swojego studia na rodzinnej sesji, którą wykonaliśmy przy okazji Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Fajne połączenie, prawda? Zobaczcie efekty tej sesji rodzinnej!

Sesja rodzinna w studio ŁódźNa sesji rodzinnej z niemowlakiem dużo się dzieje. Maluchy mają dużo energii, która jest bardzo szybko zużywana i dla mnie bardzo istotne jest to, aby nie przeciągnąć sesji. Nie ma nic gorszego dla rodziców i dla dziecka, niż płacz ze zmęczenia na koniec sesji. Ani maluch nie zapamięta sesji pozytywnie, ani rodzice. Dlatego podczas sesji dużo zabawiamy dzieci, staramy się skupić Jego uwagę, bawić, rozśmieszać i nie dokonujemy zbyt wielu przebiórek. Nie zdziwcie się więc, gdy przychodząc po sejsi noworodkowej, na sesję z niemowlakiem, panuje zupełnie inne tempo! Tak ma być! Ma być energia, radość, bliskość i zabawa. Jeśli maluch ma ochotę się przytulać, przytulajcie się. Jeśli ma ochotę się bawić, bawcie się. Podążamy za dzieckiem - to jest przepis na idealną sesję rodzinną. Zarówno tą domową, jak i taką w studio, jak i w plenerze.

Chcesz umówić się na sesję taką jak ta? Napisz do mnie! Czekam na Wasze wiadomości na Instagramie, Facebooku lub za pośrednictwem strony! Przed sesją pomogę Wam się przygotować i przeprowadzę Was tak, że nie odczujecie ani odrobiny stresu!


Ściskam! ♡

Daria

Comments


bottom of page