top of page

Rodzinny spacer po Ogrodzie Botanicznym

Ogród Botaniczny to jedno z częściej wybieranych przez Was miejsc na sesje zdjęciowe. W szczególności wiosną, kiedy wszystko rozkwita i drzewa wyglądają jak z obrazka. Nie dziwię się! Uwielbiam wiosnę, kocham maj za te piękne i soczyste kolory.


W takich okolicznościach spotkałam się z Adrianem i Sandrą oraz ich córeczką Nadią na wspólnej sesji. Odwiedziliśmy skansen znajdujący się w łódzkim ogrodzie botanicznym, gdzie powstało większość zdjęć.


Przyznaję, że Moi Bohaterowie byli początkowo zestresowani i nieco zagubieni obecnością obiektywu i odgłosami migawki. Jednak po moich kilku radach, wygłupkach i gadaniu "o tym i tamtym" sytuacja się rozluźniła. Cieszę się, że mi zaufali, bo dzięki temu wspólnie złapaliśmy masę pięknych kadrów.

Stres i zagubienie to coś absolutnie normalnego i można powiedzieć, że jest to częsty "objaw" na sesjach. Zwłaszcza jeśli nieczęsto bierzecie w nich udział. Moja rada? Skupcie się na sobie, na bliskości, rozśmieszajcie się nawzajem, mówcie sobie miłe słówka, zabawiajcie dziecko. Po prostu wykorzystajcie ten czas dla siebie, a zobaczycie, że sesja minie szybko, bezboleśnie, a zdjęcia będą magiczne!


Ściskam!

Daria <3

Comments


bottom of page