top of page

Sesja ciążowa gender reveal

Taka sesja była w mojej głowie już od dawna. Była w planach od jakiegoś czasu, ale nie miałam na nią wielkiego parcia, bo wiedziałam, że tutaj trzeba znaleźć odpowiednich ludzi, równie otwartych na szalone pomysły i realizacje co ja. I zupełnie znienacka, niespodziewanie Klaudia zaproponowała zrobienie takiej sesji. Nie trzeba było powtarzać mi tego dwa razy. Przeszłyśmy od razu do planowania i działania.

Sesja gender reveal, jeśli jeszcze o takiej nie słyszeliście, to dość nowy trend, który przychodzi do nas z zachodu. Polega to na tym, że przyszli rodzice, którzy jeszcze nie wiedzą, czy spodziewają się córeczki, czy synka, przychodzą na sesję z karteczką od lekarza, na której napisana jest płeć dziecka (lub dostaję taką informację wcześniej od kogoś z otoczenia pary). Podczas sesji przygotowuję zabawę podczas której rodzice w dość nietypowy sposób dowiadują się, kto mieszka w środku. Pomysłów na sesję ciążową babay reveal jest dużo. Mogą to być ciasteczka/babeczki wypełnione kremem w kolorze niebieskim lub różowym, mogą to być balony, race dymne itp. Jednak to, co zrobiliśmy z Klaudią i Robertem oraz Ich dziećmi jest moją ulubioną zabawą, czyli malowanie farbami z zasłoniętymi oczami. Szaleństwo? Być może, ale zabawa była świetna, a kadry, które stworzyliśmy tak spontaniczne, piękne, naturalne, pełne radości, że nic nie jest w stanie tego podrobić!


Sesja ciążowa baby reveal - ŁódźZastanawiacie się jak ogarnąć taką sesję? Jak to zorganizować, gdzie i czy to w ogóle się uda?

Oczywiście, że się uda! Przebieg sesji gender reveal ustalimy sobie wspólnie, ale nie obawiajcie się, o wszystko zadbam i wszystko Wam opowiem oraz przeprowadzę Was przez taką sesję. Taka wersja sesji ciążowej może mieć miejsce w moim studio, Waszym domu, a nawet plenerze! Farby, których użyjemy to farby dostosowane do malowania ciała, które bez trudu zmyjecie. Zaopatrzcie się tylko w dobre humory, ubrania, które pobrudzicie (i które będą dla Was później także pamiątką) i oczywiście w NIEWIEDZĘ! Bo to jest kluczowy składnik! Cała magia polega na tym zaskoczeniu podczas odsłaniania oczu.

Zamarzyła Wam się taka sesja? No nie dziwię się! Jeśli chcecie sesję gender reveal zrobić również dla siebie, piszcie śmiało! Czekam na Wasze zgłoszenia i chcę bardzo tworzyć takie szalone pamiątki dla Was! Będzie cudnie!


Ściskam! ♡

Daria

Comments


bottom of page