top of page

Spacer Na Zdrowie!

Kocham psy! Wychowywałam się w domu, w którym zawsze był pies. Moją pierwszą modelką odkąd mam aparat, była właśnie moja kochana suczka Fiona. Dlatego zawsze chciałam wykonać sesję pary lub rodziny ze swoim czworonogiem. Nie mogłam kryć swojej radości, gdy napisała do mnie Magda (która również jest fotografem, więc podwójna satysfakcja!) w sprawie sesji narzeczeńskiej i z niecierpliwością czekałam na to spotkanie.


Oczywiście nie obyło się bez komplikacji, ponieważ burza pokrzyżowała nasze początkowe plany i sesję musieliśmy przekładać. Za drugim razem już wszystko odbyło się bez przeszkód. Spotkaliśmy się w łódzkim parku Na Zdrowiu, który na takie sesje połączone ze spacerem sprawdza się idealnie!Och! Jak oni kochają tego swojego psiaka. To wręcz przeurocze i zawsze mięknie mi serce kiedy widzę takie przywiązanie człowieka do psa. Nela była przeszczęśliwa z takiego spaceru, mogła hasać po parku i otrzymywała ogrom całusów od swoich opiekunów.


Przyznam szczerze, że robienie zdjęć dla fotografa to nie takie łatwa sprawa! Stresowałam się kiedy wysyłałam zdjęcia Magdzie. Byłam bardzo zadowolona z efektu, ale nie byłam pewna, czy galeria spodoba się mojej parze, czy trafię w Ich gust itd. Cóż, my perfekcjoniści tak mamy.


Kiedy jednak w odpowiedzi na wysłane zdjęcia otrzymałam ogrom serduszek, ulżyło mi. I to jak!


Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni raz z psimi modelami i jeśli Wy również marzycie o takiej sesji ze swoim pupilem, to dajcie znać! Z przyjemnością wykonam dla Was i Waszej rodziny takie zdjęcia!


Ściskam!

Daria <3

bottom of page