top of page

Magda i Kacper | sesja narzeczeńska w psem

Kocham psy! Wychowywałam się w domu, w którym zawsze był pies. Moją pierwszą modelką odkąd mam aparat, była właśnie moja kochana suczka Fiona. Dlatego zawsze chciałam wykonać sesję pary lub rodziny ze swoim czworonogiem. Nie mogłam kryć swojej radości, gdy napisała do mnie Magda w sprawie sesji narzeczeńskiej i z niecierpliwością czekałam na to spotkanie.


Oczywiście nie obyło się bez komplikacji, ponieważ burza pokrzyżowała nasze początkowe plany i sesję musieliśmy przekładać. Za drugim razem już wszystko odbyło się bez przeszkód. Spotkaliśmy się w łódzkim parku Na Zdrowiu, który na takie sesje połączone ze spacerem sprawdza się idealnie!


Sesja narzeczeńska z psem Magdy i KacpraOch! Jak oni kochają tego swojego psiaka. To wręcz przeurocze i zawsze mięknie mi serce kiedy widzę takie przywiązanie człowieka do psa. Nela była przeszczęśliwa z takiego spaceru, mogła hasać po parku i otrzymywała ogrom całusów od swoich opiekunów. Sesja narzeczeńska w parku z psem to wspaniały pomysł! Zabierzcie swoich czworonożnych przyjaciół na taką sesję. Psiaki będą nie tylko radosne, mając taką atrakcję, ale pozwolą Wam się także rozluźnić. Będziecie mniej zestresowani, bardziej naturalni i spontaniczni, a to aparat kocha!


Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni raz z psimi modelami i jeśli Wy również marzycie o takiej sesji narzeczeńskiej i nie tylko takiej ze swoim pupilem, to dajcie znać! Z przyjemnością wykonam dla Was i Waszej rodziny takie zdjęcia!


Ściskam!

Daria <3

Comentários


bottom of page