top of page

Wieczór panieński na Księżym Młynie

Poza delikatną fotografią rodzinną i fotografią kobiet lubię fotografować także mniejsze i większe okazje. Jedną z fajniejszych okazji są wieczory panieńskie. Dlaczego? Po prostu lubię tę babską energię i atmosferę.

Girls just wanna have fun! :)

I taki fun miałyśmy właśnie podczas wieczoru panieńskiego Kasi. Wszystko rozpoczęło się właśnie od sesji zdjęciowej, więc dziewczyny musiały się nieco rozruszać, ale lampka szampana to lekarstwo na takie stany.

Zaczęłyśmy w łódzkim Parku Źródliska i przeszłyśmy spacerkiem na Księży Młyn, który zawsze mnie zachwyca. To jedno z tych łódzkich miejsc, które szczególnie polecam na sesje zdjęciowe.
Podczas sesji oczywiście atrakcji nie zabrakło, wszystko oczywiście było dla Kasi niespodzianką, które wcześniej wspólnie z dziewczynami ustalałam. Zawsze sugeruję różne atrakcje na takie sesje, by nie było nudno i wszystko nabrało dynamiki, ale powiem Wam, że w takim gronie nuda nie zagrażała!

Po spacerku rozstałam się z dziewczynami na Księżym Młynie, a co było później?

Well baby...What happens in Vegas, stays in Vegas!


Czy warto robić sesję na wieczorze panieńskim? Jasne!

Skąd o tym wiem? Bo to sama przyszła Panna Młoda dziękowała mi i swoim przyjaciółkom za tak wspaniałą pamiątkę i wspomnienia.

Dla mnie nie potrzeba więcej potwierdzeń.


Ściskam!

Daria <3

Bình luận


bottom of page