top of page

Kasia i Kuba | sesja narzeczeńska w Ogrodzie Botanicznym

Najlepsze miejsce na plener wiosną to... Ogród Botaniczny! Oj tak. Uwielbiam to miejsce, bo ma wszystko, czego potrzebuję na sesji plenerowej. A przynajmniej Łódzki Ogród Botaniczny ma wszystko. Różnorodność kwiatów, krzewów, polanek... Do tego skansen z cudowną stodołą, wokół którego rosną bzy. Dla mnie bomba! Idealne miejsce na sesję rodzinną jak i sesję narzeczeńską, plener komunijny lub sesję poślubną. W dodatku jest to oaza ciszy i spokoju w środku miasta.


Zobaczcie, jaka cudowna sesja narzeczeńska w ogrodzie botanicznym nam wyszła!


Sesja narzeczeńska w ogrodzie botanicznym Kasi i Kuby


Czy sesja narzeczeńska to must have?

Nie, ale naprawdę polecam ją wykonać wszystkim parom.

Dlaczego?

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach ślubnych, wręczyć je w formie albumu jako podziękowanie dla rodziców lub wykorzystać w dekoracji sali, aby spersonalizować swoje wesele.

Nie muszę chyba wspominać, że poza tymi praktycznymi względami, jest to także przepiękna pamiątka dla Was. Czas na sesji narzeczeńskiej to chwila wytchnienia, okazja do pobycia razem i celebrowania okresu narzeczeństwa. Bardzo łatwo o tym zapomnieć w ferworze przygotowań do ślubu, więc zadbajcie o to i umówcie się na swoją sesję narzeczeńską jak najszybciej!


Ściskam!

Daria

Комментарии


bottom of page