top of page

Albumy Fotograficzne

albumy fotpgraficzne łódź (3).jpg

Personalizowany album to zawsze piękne zwieńczenie sesji. Jest to wyjątkowa pamiątka, która pozostanie z Wami i z przyszłymi pokoleniami na zawsze. Album to również wspaniały pomysł na prezent dla bliskich upamiętniający ważne chwile.

Albumy, które możesz nabyć u mnie to dopracowane w każdym aspekcie dzieła sztuki. Posiadają w pełni personalizowane oprawy, różnorodne materiały i kolorystykę oraz wysokiej jakości papier, na którym wydrukowane są Wasze chwile i Wasza historia.

albumy fotpgraficzne łódź (14).jpg
albumy fotpgraficzne łódź (2).jpg
DMlogo300_beztła.png

Rodzaje albumów

W mojej ofercie znajdziesz różnego rodzaju albumy fotograficzne, które możesz dobrać do odpowiedniej okazji. Możesz je zamówić po sesji zdjęciowej i zachować dla siebie lub wręczyć bliskiej osobie. 

Album premium w oprawie materiałowej

Album ze sztywnymi kartami, na których nadrukowano Waszą historię to piękne zwieńczenie każdej sesji. Idealny do upamiętnienia wielu wyjątkowych okazji. Jest piękny i elegancki i stanowi śliczną pamiątkę oraz upominek dla bliskich. Materiały, z których został wyprodukowany to produkty najwyższej jakości, a sam album jest stworzony z największą starannością przez profesjonalistów.

 

Dostępny w czterech rozmiarach:

kwadratowy 20 × 20 cm - 280

kwadratowy 25 × 25 cm - 320

kwadratowy 30 × 30 cm - 350

prostokątny 30 × 20 cm - 320

Album posiada 10 rozkładówek, czyli 20 stron oraz personalizowaną okładkę z grawerem (w postaci napisu lub grafiki).

Koszt dodatkowej rozkładówki (2 strony) to 25 zł.

_4231.jpg
_4224.jpg
_4242.jpg

Fotoksiążka w materiałowej oprawie

W odróżnieniu od albumów fotoksiążki posiadają miękkie, giętkie karty, ale jakość ich  wykonania jest równie wysoka. Fotoksiążki zmieszczą zdecydowanie więcej zdjęć niż albumy, więc idealnie sprawdzą się jako oprawa fotoreportaży z uroczystości i przyjęć oraz wyjątkowych okazji. Materiały, z których została wyprodukowana to produkty najwyższej jakości, a sama fotoksiążka jest stworzony z największą starannością przez profesjonalistów.

 

Dostępna w rozmiarze 30 × 20 cm - 320

Album posiada 20 kart, czyli 40 stron oraz personalizowaną okładkę z grawerem (w postaci napisu lub grafiki).

Koszt dodatkowej karty (2 strony) to 25 zł.

albumy fotpgraficzne łódź (13).jpg
albumy fotpgraficzne łódź (1).jpg
albumy fotpgraficzne łódź (7).jpg

Album EKO czyli mini album bez oprawy

Jest to  album kwadratowy w formacie 20 × 20 cm o sztywnych kartach, którego wnętrze można dowolnie personalizować. Można tu postawić na klasykę lub zaszaleć, wybierając jeden z dostępnych szablonów, który podkreśli, z jakiej okazji wykonano sesję. 

Materiały, z których został wyprodukowany to produkty najwyższej jakości, a sam album jest stworzony z największą starannością przez profesjonalistów.

Album EKO świetnie sprawdza się podczas sesji rodzinnych, mini sesji lub sesji dziecięcych, a także jako pamiątka Chrztu Świętego. Może być także pięknym upominkiem dla bliskich.

Dostępny w dwóch wersjach:

6 stron - 80 zł

10 stron - 100 zł

fotograf rodzinny łódź (3).jpg
fotograf rodzinny łódź (4).jpg
fotograf rodzinny łódź (1).jpg

Harmonijka

Jest to mini album w formacie 7 × 7 cm, którego karty rozwijają się niczym harmonijka. Zamykany na magnetyczny zamek, dzięki czemu karty się nie niszczą. Harmonijka to super foto-gadżet, który zmieści się w każdej kieszonce i może być pięknym upominkiem dla bliskich. Harmonijka jest produktem wysokiej jakości, wykonanym przez profesjonalistów z produktów najwyższej jakości.

Dostępna w trzech wersjach:​

mini (16 ujęć) - 60 zł

midi (18 ujęć) - 80 zł

maxi (22 ujęcia) - 120 zł

Okładka wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału i można umieścić na niej personalizację w postaci napisu lub grafiki.

_8345.jpg
fotograf rodzinny łódź (5).jpg
_8343.jpg

Indywidualny projekt

Żaden z zaproponowanych albumów nie do końca trafia w Twój gust i chcesz album jeszcze bardziej spersonalizować? Chcesz dodać zdjęcie na okładkę, więcej rozkładówek, zmienić wymiaru albumu, dodać opakowanie?

Nie ma problemu!

Napisz do mnie, a przygotuję dla Ciebie indywidualny projekt, który spełni Twoje oczekiwania.

Koszt albumu zaczyna się od 280 zł i różni się w zależności od projektu, stopnia personalizacji oraz liczby rozkładówek. 

A jeśli masz problem z doborem materiału na okładkę, to możesz skorzystać ze wzornika, który można pomiziać, podotykać i wybrać TEN JEDYNY, który pasuje idealnie do Ciebie.

Napisz do mnie i dopytaj o szczegóły.

_4262.jpg

Masz pytania?

Pisz śmiało!
Możesz do mnie napisać maila, wiadomość na Instagramie lub Facebooku.
Zawsze odpowiem!

bottom of page