top of page

Sesje w studio

Chcesz zobaczyć, jaka magia dzieje się w moim studio? 

Poznaj historie rodzin, par i kobiet, którzy odwiedzili mój mały fotograficzny kącik i oddały się w moje ręce! 

paulina i tymek-35.jpg

Sesje ciążowe

Sesje ciążowe i brzuszkowe to jedne z moich ulubionych! Z ogromną radością fotografuję przyszłe mamusie i przyszłych rodziców. Na swoich sesjach ciążowych stawiam na minimalizm, prostotę i kobiecość! Zależy mi, aby był to szczególny czas dla przyszłej mamy, która nosi w sobie Małego Człowieka. Naturalna sesja ciążowa to moment skupienia się na oczekiwaniu i celebrowaniu macierzyństwa! 

Sesje noworodkowe i Niemowlęce

Gdy pojawia się Mały Człowiek, świat wywraca się do góry nogami! Rodzice w całym tym ferworze często nie zauważają kiedy ten czas mija i ten maluszek już nie jest taki malutki! Sesja noworodkowa w studio to moment, w którym możecie się zatrzymać! Zachować wszystkie te słodkie zlewki, minki i grymasy, drobne rączki i stópki. Na sesji noworodkowej spędzacie czas ze sobą, możecie okazać sobie mnóstwo czułości, cieszyć się sobą, już w tym powiększonym składzie!

Sesje rodzinne

Sesje z okazji i bez okazji! Sesje roczkowe, urodzinowe, świąteczne, wiosenne, jesienne, letnie, walentynkowe i tak dalej! Sesja rodzinna to idealny sposób na zatrzymanie wspomnień, wspólną zabawę, świętowanie ważnych rodzinnych wydarzeń. Ze mną jest naturalne, bez napinki, na luzie! 

Sesje portretowe, wizerunkowe i kobiece

Kobiecość to temat, który nigdy mi się nie znudzi. Uwielbiam fotografować kobiety, pomagać im odkrywać siebie, dodawać pewności siebie, uwalniać swój temperament. Na sesji kobiecej w studio poczujesz się swobodnie i komfortowo. Pomogę Ci się przygotować, doradzę w każdej kwestii i przeprowadzę przez sesję w taki sposób, że nie zauważysz kiedy ten czas zleci!