top of page

Magda | subtelna sesja kobieca w studio

Wielu osobom sesja kobieca kojarzy się z ujęciami bardzo sensualnymi, w których jest dużo pokazanego ciała, są odważne pozy, koronkowa bielizna itp. Tak może wyglądać sesja kobieca, ale wcale nie musi! Sesja kobieca może być w pełnym ubiorze, jeśli tak czujesz się najlepiej. Nigdy nie namawiam Was do ściągania ubrań. Tu nie chodzi o pokazywanie ciała, a duszy. Zależy mi na tym, abyś przede wszystkim czuła się komfortowo i bezpiecznie. Dzięki temu będziesz autentyczna i szczera. To właśnie w tej wersji jesteś najpiękniejsza. I wszystko w ramach Twojej strefy komfortu. Sama decydujesz, ile chcesz pokazać.

Magda to bardzo delikatna kobieta, która już w pierwszej wiadomości do mnie napisała, że nie chce sesji kobiecej w bieliźnie, ale chce zrobić coś dla siebie. Niesamowicie mnie tym ujęła. Zarówno tym, że chce wykonać sesję dla siebie, jak i tym, że wiedziała, czego chce i czego nie chce. Czułam, że będzie między nami fajna energia i nie myliłam się. Jej uśmiech ujął mnie od wejścia i wiedziałam, że będę chciała go jak najwięcej na zdjęciach. I to było to właśnie!


Kobieca sesja w studio MagdyUważam, że każda kobieta choć raz powinna przyjść na sesję kobiecą. Choć jeden raz zrobić to dla siebie. Będziesz sobie, jeśli nie teraz, to za jakiś czas, wdzięczna. Pamiętaj, to nie ubiór jest najważniejszy. Najważniejsza jesteś Ty na sesji kobiecej. Twój charakter, temperament i to jaka jesteś naprawdę. Nie musisz umieć pozować. Nie musisz mieć ciała uznawanego za idealne. Bądź sobą. Wierz mi, że wtedy te zdjęcia będą miały niesamowitą moc i będą wyjątkową pamiątką dla Ciebie.

Jeśli masz pytania albo wątpliwości, to pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać! Pomogę Ci przygotować się do sesji. Zajrzyj także do mojego poradnika przed sesją kobiecą. Znajdziesz tam cenne wskazówki, które pomogą Ci wczuć się w klimat sesji i zmniejszą Twój stres.


Ściskam!

Daria

Comments


bottom of page