top of page

Sesje rodzinne lifestyle

Najwspanialsze momenty to te, kiedy jesteście razem i kiedy jesteście blisko.

Poznaj wyjątkowe historie rodzin, przyszłych i świeżo upieczonych rodziców, z którymi spotkałam się na sesjach lifestyle w Ich domach i plenerach.

naturalna fotografia rodzinna łódź (3).jpg

Historie Domowe

Domowa sesja zdjęciowa to sposób na uwiecznienie chwil w najbardziej naturalny sposób. Zobacz czym są przytulne spotkania w Waszych domach, mieszkaniach, czterech kątach. Nie musicie mieć wielkich przestrzeni. Do wykonania tak pięknych ujęć wystarczy jeden niewielki pokój i Wy. Cała magia chwili jest w Was i w Waszych uczuciach. 

Zobacz więcej całych sesji domowych na blogu

Znajdziesz tam historie rodzin, z którymi miałam to szczęście i przyjemność spotkać się i wykonać dla Nich przepiękną pamiątkę! 

Sesje plenerowe

Sesje plenerowe w Łodzi i okolicach. Spotkania na łonie natury o zachodzie słońca. Rodzinne sesje zdjęciowe na łące, w parku, lesie i gdzie tylko sobie wymarzycie. 

Zobacz więcej całych sesji plenerowych na blogu

Znajdziesz tam historie rodzin, z którymi miałam to szczęście i przyjemność spotkać się i wykonać dla Nich przepiękną pamiątkę! 

_3002.jpg

Chcesz więcej?

Tam znajdziesz więcej historii oraz garść wskazówek dotyczących przygotowania do sesji.

Podoba Ci się?

Zobacz ofertę sesji lifestyle i zarezerwuj termin dla siebie. Rezerwacji możesz dokonać poprzez formularz kontaktowy lub online.

bottom of page