top of page

Otwieram studio fotograficzne!

Właśnie spełniam swoje marzenie i jednocześnie cel na ten rok. Otwieram swoje własne studio fotograficzne! Tak naprawdę marzyłam o nim, odkąd zaczęłam poważnie myśleć o fotografii, jako o swoim zawodzie. Wiedziałam, że chcę mieć swoje miejsce, swój mały światek, w którym będę tworzyć magiczne i wyjątkowe zdjęcia. Chciałam miejsca, które będzie podkreślało mnie, mój styl i charakter i jednocześnie będzie miejscem, w którym każdy poczuje się dobrze i komfortowo.

studio fotograficzne Łódź Daria Mrozińska


Włożyłam w nie całe swoje serducho, ogromnie się tym stresuję i jednocześnie ekscytuję. Jestem obecnie kłębkiem wielu emocji, ale wiem, że warto było!


Czy się obawiam?

I to jak! To naturalne, że jest we mnie masa obaw. Boję się, czy to miejsce Wam się spodoba, czy będą chętni na sesje. A ci, którzy przyjdą na sesję, to czy będą zadowoleni z jej efektów. Nie wiem tego, ale wiem, że jeśli nie spróbuję, to nie poznam odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które sobie zadaję.

Wierzę też, że to, co dajemy od siebie, wraca do nas i z tą myślą rozpoczynam, można powiedzieć, kolejny etap w swoim życiu i serdecznie Was tu zapraszam!A teraz jeszcze kilka informacji technicznych.


  • Co znajdziecie w środku?

Mnóstwo światła, bieli, delikatności, tkanin i naturalności! Bo taka jestem ja i chciałam tym miejscem to podkreślić.


  • Jakie sesje można tu zrealizować?

Właściwie nie ma sesji, której nie da się tu wykonać! Sesje rodzinne, sesje ciążowe, sesje noworodkowe, dziecięce, lifestyle, kobiece, narzeczeńskie... Nie ma sensu wymieniać. Po prostu napiszcie do mnie jaką sesję chcielibyście wykonać, a ja z pewnością zrobię wszystko, aby spełnić Wasze oczekiwania.


  • Jakie są ceny sesji w studio?

Ceny niczym nie różnią się od tych zwartych w ofercie na stronie. Wystarczy przy rezerwacji wybrać rodzaj sesji, pakiet oraz wskazać studio jako lokalizację.studio fotograficzne Łódź Daria Mrozińska

Pamiętajcie, że w razie Waszych pytań zawsze jestem do dyspozycji. Wystarczy do mnie napisać.


Ściskam!

Daria <3Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page