top of page

Sesja lifestyle Oli, Grzegorza i Zosi

Tę sesję zrealizowałam podczas warsztatów sesji rodzinnych lifestyle u Mariki Wrońskiej. Ojeju! Jakie to były cudowne warsztaty!

Marika, jeśli to kiedykolwiek przeczytasz, to wiedz, że jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko!


Bohaterami tej sesji stała się wspaniała rodzinka Ola, Grzegorz oraz Zosia, która spodziewała się wówczas braciszka! Zostałyśmy zaproszone do ich uroczego mieszkania. Zosia, choć początkowo nieśmiała, później się rozkręciła i zaczęło się szaleństwo najpierw na huśtawce, a potem na łóżku rodziców.

Ten huragan niełatwo było okiełznać!Być może pomyślisz teraz sobie „No tak, z takim pięknym mieszkaniem to można sobie pozwolić na sesję w domu, ale u nas to nie ma opcji!". Nic bardziej mylnego! Prawda jest taka, że nie ma złego mieszkania, domu, wnętrza do takich sesji, bo to nie ono jest bohaterem. Historię na zdjęciach tworzą ludzie, ich emocje, charaktery, energia, więź. To, co dookoła jest tłem dla tej codzienności. Waszej codzienności.


Nie zastanawiaj się więc dłużej. Nie odkładaj tego na potem, bo potem nigdy nie nadejdzie. Po prostu napisz do mnie i umów się na sesję, a przekonasz się, że Twoje obawy są zupełnie niepotrzebne!


Ściskam!

Daria <3

bottom of page