top of page
Regulamin sesji świątecznych

Udział w sesji świątecznej wiąże się z pełną ich akceptacją i rezerwacja terminu jest jednoznaczna z oświadczeniem o zapoznaniu się z nimi.

1) Sesje odbywają się w studio fotograficznym pod adresem ul. Lelewela 25 m 21 w Łodzi.

2) Czas trwania sesji, terminy i oferta są zgodne z informacjami przedstawionymi na stronie internetowej

www.dariamrozinska.com/sesje-swiateczne-2022.

3) Przy rezerwacji terminu klient dokonuje wpłaty zadatku w wysokości 50 zł na poczet sesji gotówką lub na wskazany numer konta. W przypadku odwołania sesji przez Klienta zadatek jest bezzwrotny. W przypadku odwołania sesji przez Fotografa następuje zwrot zadatku Klientowi. W przypadku przełożenia sesji zadatek przechodzi na nowy termin.

4) Pozostała część należności za sesję płatna jest w dniu sesji (maksymalnie w ciągu dwóch dni od daty sesji). Koszty dodatkowych produktów oraz ujęć wybranych przez Klienta ponoszone są w momencie odbioru pakietu wydruków.

5) Zdjęcia w wersji elektronicznej zostaną wysłane Klientowi w postaci linku do galerii internetowej zabezpieczonej hasłem w ciągu 5 dni roboczych od daty sesji. 

6) W ciągu 5 dni roboczych od daty sesji Klient poinformuje Fotografa o wybranych ujęciach w ramach pakietu oraz ewentualnych dodatkowych ujęciach i produktach fotograficznych.

7) Zamówienia odbitek oraz albumów będą odbywały się w dniach 7.11.2022, 28.11.2022 oraz 11.12.2022.

8) Nie ma możliwości zwrotu produktów personalizowanych, takich jak odbitki, albumy i pozostałych, które zostały zamówione po sesji.

9) Zamówione produkty można odebrać osobiście we wskazanych przez Fotografa terminach i lokalizacji lub mogą one zostać nieodpłatnie wysłane do paczkomatu InPost.

10) Aby mieć gwarancję otrzymania odbitek oraz albumów EKO przed 24.12.2022, zamówienia należy dokonać przed 7.12.2022. Zamówień na personalizowane albumy w materiałowych oprawach należy dokonać przed 25.11.2022. Termin realizacji zamówień złożonych po tych datach uwarunkowany jest nakładem w drukarni i może zostać zrealizowany po świętach Bożego Narodzenia 2022 roku.

11) W razie poważnych szkód poniesionych w miejscu sesji z winy Klienta, to Klient odpowiada finansowo za te szkody. 

12) Pozostałe kwestie dotyczące organizacji sesji, praw autorskich, prawa do publikacji, które nie zostały powyżej wyjaśnione, podlegają zasadom opisanym w regulaminie współpracy.

Mam nadzieję, że sesje świąteczne będą wspaniałym i pięknym czasem, mile spędzonym wśród najbliższych, a ich efekty zachwycą każdego, kto weźmie w nich udział.

bottom of page