top of page

Mieszko | sesja roczkowa z tortem

To niesamowite uczucie! Mieszka znam jeszcze z czasów brzuszkowych. Ani i Michałowi zrobiłam ich sesję ciążową jako pierwszą w mom studio. Więc są to dla mnie wyjątkowe osoby. A zaufali mi na tyle, że wrócili do mnie na sesje świąteczne oraz na sesję roczkową Mieszka. Jestem wzruszona!

Sesję wykonaliśmy w studio. Koncentrowaliśmy się na Mieszku, ale nie zabrakło także czułych ujęć rodzinnych. Ale główną atrakcją sesji był torcik. Torcik specjalnie dla Mieszka, z którym można było robić absolutnie wszystko. Jeść, miażdżyć, rozrzucać, gryźć... Dosłownie wszystko! A skoro można robić aż tyle, to jest przy tym mnóstwo zabawy!


Sesja roczkowa z torcikiem MieszkaSłyszeliście wcześniej o sesji roczkowej smash cake? W takiej sesji główną atrakcją jest właśnie jadalny mini torcik, z którym maluch może robić wszystko! To, co się z nim stanie zależy od samego dziecka. Część dzieci podchodzi do tematu z rezerwą i trzeba je nieco zachęcić, ale część od razu ładuje rączki w sam środek! Można dostrzec podczas takiej sesji temperament Waszego roczniaka. Efektem tego wszystkiego są absolutnie przeboskie zdjęcia, jedyne w swoim rodzaju. Nie wspominając już o tym ile śmiechu i zabawy jest podczas samej sesji! Myślę, że możecie sobie to wyobrazić, patrząc, chociażby na zdjęcia Mieszka.


Jeśli interesuje Was sesja roczkowa z tortem, taką, jaką miał Mieszko, to zagościła ona na dobre do mojej oferty sesji w studio i widzę, że chętnie o nie pytacie. Jeśli chcielibyście zarezerwować taką sesją dla siebie, napiszcie do mnie, a ja szczegółowo powiem Wam jak się przygotować.


Ściskam! ♡

Daria

Comentários


bottom of page